Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Як не потрапити в торгівлю людьми – практичні поради

Як не стати жертвою торгівців людьми – поради від проєкту «Наука убезпечити себе». Фото: STEM is FEM

Як не стати жертвою торгівців людьми – поради від проєкту «Наука убезпечити себе». Фото: STEM is FEM

Після повномасштабного вторгнення рф проблема торгівлі людьми стала для українців ще актуальнішою, ніж була до цього. Понад 9 млн наших співгромадян із різних причин були змушені виїхати до інших країн, де їхнім становищем можуть скористатися торгівці людьми.

Фото проєкту «Наука убезпечити себе»

Фото проєкту «Наука убезпечити себе»

Команда проєкту «Наука убезпечити себе», започаткованого ГО STEM is FEM, підготувала до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми (30 липня) добірку практичних порад для українців про те, як не втрапити в халепу.

Як не стати жертвою торгівцями людьми

  • Передусім варто пам'ятати про те, що нікому не можна віддавати свої документи та мобільний телефон.
  • Під час пошуку житла, вакансії та будь-якої допомоги варто звертатися винятково до держінституцій або відомих неурядових організацій. Організатори проєкту закликають українців бути особливо пильними під час отримання надто «привабливих» пропозицій. Тобто якщо на роботу запрошують лише молодих українок і обіцяють дуже високу оплату, краще від такої пропозиції відмовитися.
  • Не варто нехтувати інформуванням своїх рідних про місце перебування, роботу та нові знайомства. Треба домовитися із ріднею або близькими друзями про так зване «кодове слово», яке дасть їм змогу зрозуміти, що людина в небезпеці й потребує допомоги.
Quote«Найголовніше правило – це перестраховуватися настільки, наскільки це тільки можливо. Якщо певна людина, наприклад волонтер, здається вам підозрілою, краще уникайте контактів із нею та відмовтеся від її пропозицій. Тим паче якщо ви відчуваєте маніпуляції та погрози», – застерегла Дар’я Бичкова, організаторка арткампанії «Наука — це вона», проєктна менеджерка STEM is FEM, координаторка кампанії «Наука убезпечити себе».
Фото проєкту «Наука убезпечити себе»

Фото проєкту «Наука убезпечити себе»

Інформаційну кампанію «Наука убезпечити себе» організувала ГО STEM is FEM за підтримки Українського Жіночого Фонду, Урядової уповноваженої з питань гендерної політики, Міністерства соціальної політики України та ГО «Ла Страда-Україна». STEM is FEM – це благодійний проєкт, що був створений за ініціативи засновника технологічної компанії Roosh Сергія Токарєва.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Щороку у світі викрадають від 1,2 до 5,5 млн дітей. 65% із них – дівчата. Майже 50% цих дітей змушують до сексуального рабства.

З 24 лютого і станом на 13 липня, за даними президента Володимира Зеленського, росіяни вивезли на свою територію 2 млн українців, з-поміж яких декілька сотень тисяч дітей.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини