Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

США внесли росію до списку країн, які ведуть «заохочувальну політику» щодо торгівлі людьми

Вашингтон вніс рф до списку пособників торгівлі людьми. Фото: Pixabay

Вашингтон вніс рф до списку пособників торгівлі людьми. Фото: Pixabay

Сполучені Штати у вівторок, 19 липня, внесли росію до переліку держав, які проявляють «заохочувальну політику або її елементи» щодо торгівлі людьми та вербування на військову службу дітей. Як пише Reuters, Держдеп США включив цей перелік до свого щорічного звіту про торгівлю людьми, в якому цьогоріч вперше було представлено розділ «Торгівля людьми, спонсорована державою».

Quote«Ми вкрай стурбовані ризиками, пов'язаними з торгівлею людьми, з якими стикаються як внутрішні мігранти, так і люди, які втекли з України», – вказано у документі.

Окрім рф, до переліку потрапили також Афганістан, Бірма, Куба, Іран, КНДР та інші. Їх обвинувачують у «задокументованій політиці або схемі торгівлі людьми». Мова йде про торгівлю людьми в рамках фінансованих державою програм, примусову працю, сексуальне рабство і вербування неповнолітніх солдатів.

Контекст. З 24 лютого і станом на 13 липня, за даними президента Володимира Зеленського, росіяни вивезли на свою територію 2 млн українців, серед яких декілька сотень тисяч дітей.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини