Facebook Pixel

У Кім Чен Ина відреагували на розрив Україною дипломатичних відносин із КНДР

Північна Корея в п’ятницю, 15 липня, розкритикувала дії української влади, яка вирішила розірвати дипломатичні зв’язки з КНДР після визнання нею незалежності так званих «ДНР» і «ЛНР». У МЗС країни наголосили, що Україна не має права заперечувати проти цього, після того як вона доєдналася до «несправедливих дій» США, що порушили суверенітет Пхеньяна, пише Reuters.

Quote«Україна, яка вчинила дії, що абсолютно суперечать принципам неупередженості та справедливості в міждержавних відносинах, водночас приєднуючись до необґрунтованої та незаконної ворожої політики США щодо КНДР у минулому, не має права та кваліфікації засуджувати КНДР у зв'язку з її законним здійсненням суверенітету», — йдеться в офіційній заяві КНДР.

У Північній Кореї наголосили, що її ядерна та ракетна програми є винятково «засобом самооборони», та звинуватили Вашингтон у «ворожій політиці» через впровадження санкцій та проведення спільних маневрів із Південною Кореєю.

У МЗС КНДР підкреслили, що й надалі «товаришуватимуть» і співпрацюватимуть із тими країнами світу, які поважають і ставляться до неї дружньо, на основі принципів суверенітету, рівності, невтручання та взаємної поваги.

Контекст. Після Сирії та рф Північна Корея стала третьою країною у світі, яка визнала сепаратистські угруповання «ЛДНР».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉