Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

На Київщині почали готувати укриття на випадок ядерного удару рф: облаштувати планують за два тижні

Ядерний удар росії: на Київщині готують укриття. Фото: t.me/OleksiyKuleba

Ядерний удар росії: на Київщині готують укриття. Фото: t.me/OleksiyKuleba

Київська область почала підготовку на випадок ядерного удару росії, зокрема, проводиться облаштування спеціальних укриттів. Про це повідомив очільник Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

За його словами, зараз в області нараховується 425 спеціальних укриттів, найближчими тижнями їх планують обладнати портативними радіоприймачами з батарейками.

Quote«У нас 425 спеціальних сховищ в області. Вони розташовані під землею, мають два входи та виходи, вентиляцію. Загалом в області приблизно тисяча укриттів. Найпростіше – цокольний поверх. Там вікна виходять на вулицю, але наполовину. Вони не підходять для захисту від радіаційної загрози. Зрозуміло, що людина насамперед має перейти в укриття. Другий крок, найважливіший, – має бути зв’язок. Якщо станеться ядерний удар, то, найімовірніше, зв’язку не буде. Єдине, що працюватиме, це радіо. Тому скрізь мають бути портативні радіоприймачі з батарейками, щоб можна було приймати сигнал… Так люди зможуть дізнатися, що треба робити далі», — зазначив Кулеба.

Він також розповів, що в разі ядерного удару населення сповіщатимуть про поточну ситуацію з допомогою всіх доступних офіційних джерел інформації, як-от: урядові лінії, радіо, гучномовці.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Очільник Київської ОВА запевнив, що всі екстрені служби забезпечені засобами радіаційного захисту та знають алгоритм дій на випадок ядерного удару.

За словами Кулеби, підготовку на випадок ядерної атаки розпочали через те, що дії росії передбачити неможливо, тому потрібно бути готовими до всього.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини