Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Буданов не вірить в ядерний удар з боку росії

Чи варто чекати ядерного удару з боку рф: прогноз Буданова. Фото: pravda.com.ua

Чи варто чекати ядерного удару з боку рф: прогноз Буданова. Фото: pravda.com.ua

Керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що немає підстав вважати, що Росія завдасть ядерного удару по Україні.

На цьому наголосив генерал Буданов в інтерв'ю в ефірі національного марафону новин. За його словами, керівництво рф усвідомлює, що буде у випадку такого удару.

Quote«Станом на зараз нема жодних підстав вважати, що ядерний удар в найближчій якійсь перспективі може бути нанесений по території України», — заявив Буданов.

Представник Міноборони також додав, що не варто також боятися мобілізації в Росії, бо насправді «це подарунок» для України: «це тільки пришвидшить процес, який вже неможливо спинити, це його (президента Путіна – ред.) агонія».

Напередодні президент рф Путін знову вдався до шантажу, зауваживши, що США вже двічі застосовували ядерну зброю, мовляв, тоді чому не можна рф.

Як повідомляв The Page, керівник Головного управління розвідки Міноборони генерал Кирило Буданов також спронозував, що війна буде недовгою, і що Україна незабаром зайде в Крим.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини