Facebook Pixel

Диктатор Путін оголосив незаконну анексію чотирьох областей України, пригрозивши ядерною зброєю

Російський диктатор Володимир Путін оголосив незаконну анексію Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей України, які, за його словами, у більшій частині окуповані російськими військами.

Із такою заявою глава країни-окупанта виступив в кремлівському палаці, напередодні вночі він підписав указ про визнання Херсонської та Запорізької області «незалежними територіями».

Путін про анексію Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей: звернення (відео):

Your browser doesn't support HTML5 video.

Quote«Люди, які живуть у Луганську та Донецьку, Херсоні та Запоріжжі, стають нашими громадянами. Назавжди», — заявив Путін.

Путін закликав Україну до переговорів

Він закликав Україну «сісти за стіл переговорів», але сказав, що не буде обговорювати «повернення територій".

Quote«Ми закликаємо київський режим негайно припинити вогонь, усі бойові дії, ту війну, яку він розв'язав ще у 2014 році, і повернутися за стіл переговорів. Ми до цього готові. Про це не раз було сказано», — сказав диктатор.

Що ще казав Путін у зверненні 30 вересня

Путін також укотре пригрозив ядерною зброєю, якщо ЗСУ продовжать звільняти захоплені рф території.

У своєму виступі Путін заявив, що анексовані регіони так званої Новоросії пов'язані з росією тисячолітньою історією. За твердженнями Путіна, за вступ до рф виступили «мільйони» людей.

Путін також звинуватив країни Заходу у прагненні розвалити росію, «неоколоніалізмі» та расизмі. За його словами, Захід веде проти Москви «гібридну війну».

Диктатор при цьому назвав росію «країною-цивілізацією», яка не житиме за правилами, що відстоюють Захід. Він додав, що країни Заходу «роблять замах на наших філософів», натякаючи на загибель внаслідок вибуху доньки радикального філософа Олександра Дугіна.

За словами Путіна, Захід злиться на росію, оскільки не зміг перетворити її на колонію, завдяки російській централізованій державі, заснованій, як заявив російський президент, на «духовних цінностях православ'я, ісламу, іудаїзму та буддизму».

Глава рф після промови підписав договори о приєднанні ЛНР, ДНР, Херсонської та Запорізькою областей України до території росії.

Багато країн світу вже заявили, що не визнають анексію. Україна заявляє, що озброєним шляхом боротиметься за повернення цих територій під свій контроль.

Зокрема, цього тижня Президент Володимир Зеленський заявив, що попри застереження російські окупанти все-таки проводять так звані «референдуми» на тимчасово захоплених українських землях. Це свідчить про те, що російський диктатор не збирається завершувати війну, яку рф розв’язала в Україні.

Як повідомляв The Page, у ніч на 30 вересня російські окупанти накрили ракетами та дронами-камікадзе саме ті чотири регіони, які наступного дня у Кремлі вирішили приєднати до рф. Зранку загарбники обстріляли автоколону в Запоріжжі: 25 загиблих і близько 50 поранених.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉