Xerox знову запропонував HP продати частину акцій

Виробник сканерів, принтерів і копіювальних машин Xerox зробив нову пропозицію щодо купівлі виробнику комп’ютерної техніки Hewlett-Packard (HP). Цього разу сума угоди з урахуванням боргових зобов’язань складає $35 млрд.

Як повідомило видання Fanancial Times, компанія запропонувала $24 за акцію — $18,4 та 0,149 акції Xerox за кожну акцію конкурента.

Xerox намагається залучитися підтримкою акціонерів HP. У компанії заявили, що зустрічалися з інвесторами конкурента та намагалися переконати їх у перевагах цієї пропозиції.

Telegram Logo

Рішення піти безпосередньо до акціонерів було прийняте через те, що правління HP вже двічі відхиляло пропозицію заплатити $22 за акцію.

Контекст. Вперше Xerox зробила пропозицію про купівлю HP за $33,5 млрд у листопаді 2019 року. Проте HP, ринкова капіталізація якої перед цим становила $27,4 млрд, відхилила пропозицію, вважаючи її занадто низькою та висловивши сумніви щодо вигоди злиття.

У січні цього року Xerox Holdings Corp. оголосила про плани номінувати 11 осіб у раду директорів HP Inc. Так вона хоче здійснювати тиск, щоб НР нарешті прийняла пропозицію про поглинання.

Читайте також. «Купити слона. Xerox замахнувся на поглинання HP вчетверо дорожче за себе».

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Офіційно: Кабмін звільнив голову Держлісагенства Андрія Заблоцького

На засіданні 1 липня Кабмін вирішив звільнити голову Державного агентства лісових ресурсів Андрія Заблоцького. Тепер відповідне розпорядження №808-р від 2 липня оприлюднено на урядовому порталі.

Рада відмовилася приймати незгоду Теретьева піти у відставку: що вирішив комітет

Комітет Верховної Ради з питань економічного розвитку розглянув і зареєстрував постанову про звільнення голови Антимонопольного комітету України Юрія Терентьєва. Це випливає з аудіостенограми засідання комітету.

SkyUp вирішила відмовитися від 40% анонсованих внутрішніх маршрутів: суцільні збитки

Авіакомпанія SkyUp відмовляється до 15 вересня від польотів по трьох з восьми внутрішніх маршрутах, які анонсувала в кінці червня. Мова йде про рейси з Києва до Львова та Харкова, а також з Харкова до Львова.