HP викупить свої акції у Xerox як мінімум на $8 млрд

Чистий прибуток американського виробника комп’ютерної техніки Hewlett-Packard (HP) у фінкварталі, який завершився 31 січня, склав $678 млн, тоді як минулорічний показник за аналогічний період становив $803 млн. Крім того, компанія збільшила програму з викупу своїх акцій з $5 млрд до $15 млрд.

Загалом протягом 12 місяців після зборів акціонерів компанія планує викупити об’єм акцій не менше ніж на $8 млрд. Причиною розширення програми з викупу акцій стали неодноразові спроби Xerox придбати HP, передає «Інтерфакс-Україна».

Виторг HP у минулому фінкварталі скоротився до $14,6 млрд у порівнянні з показником у $14,7 млрд роком раніше. Виторг підрозділу, який виробляє принтери, скоротився на 7% відносно попереднього року, водночас виручка у виробництві персональних комп’ютерів збільшилася на 2%.

Telegram Logo

Також компанія покращила прогноз на 2020 фінансовий рік і очікує чистий прибуток у розрахунку від $2 до $2,1 за акцію.

Контекст. Виробник сканерів, принтерів і копіювальних машин Xerox зробив нову пропозицію щодо купівлі виробнику комп’ютерної техніки Hewlett-Packard (HP). Цього разу сума угоди з урахуванням боргових зобов’язань складає $35 млрд.

Уперше Xerox зробила пропозицію про купівлю HP за $33,5 млрд в листопаді 2019 року. Проте HP, ринкова капіталізація якої перед цим становила $27,4 млрд, відхилила пропозицію, вважаючи її занадто низькою, та висловила сумніви щодо вигоди злиття.

У січні цього року Xerox Holdings Corp. оголосила про плани номінувати 11 осіб до ради директорів HP Inc. У такий спосіб вона хоче чинити тиск, аби НР нарешті прийняла пропозицію про поглинання.

Читайте також: «Купити слона. Xerox замахнувся на поглинання HP вчетверо дорожче за себе».

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Чому Boeing «вбив» свій 747 легендарний Jumbo Jet

Аерокосмічний і оборонний гігант Boeing закриває виробництво свого легендарного двоповерхового реактивного пасажирського літака моделі 747 Jumbo Jet, який літає з 1969 року.

В «Енергоатомі» розповіли, скільки коштує вивести ядерні реактори з експлуатації

Ядерні реактори «Енергоатому» не виводитимуться з експлуатації всі одночасно і це буде коштувати від $288 млн до $367 млн за один блок.

НБУ видав Ощадбанку мільярдне фінансування

Національний банк України видав державному «Ощадбанку» і банку «Авангард», який пов'язаний з групою ICU, кредит рефінансування в обсязі 1,2 млрд грн 200 млн грн відповідно.