Facebook Pixel

Услід за Coca-Cola та McDonald's. Yum! Brands продає ресторани KFC на росії і йде з країни

Одна з найбільших у світі ресторанних компаній Yum Brands Inc оголосила у вівторок, 5 липня, про свої плани повністю піти з російського ринку. Нині для остаточного «розлучення» з агресором їй залишилось розпрощатися лише з KFC.

Як пише Reuters, нині компанія веде переговори щодо продажу своїх ресторанів KFC та франчайзингових прав на росії місцевому покупцю. Продаж свого бізнесу Pizza Hut у рф вже офіційно звершений. Фінансові деталі угоди сторони не розкривають.

Компанія відкрила свій перший ресторан KFC на росії в 1995 році. Наразі в країні працює близько 1000 торгових точок KFC та 50 піцерій Pizza Hut, майже всі з яких управляються незалежними власниками на основі ліцензійних чи франчайзингових угод.

Контекст. Нагадаємо: 16 травня 2022 року компанія McDonald’s розпочала процес продажу свого російського бізнесу. Він включав 850 ресторанів і 62 тис. людей персоналу.

Новим власником бізнесу McDonald's на росії став Олександр Говор, який із 2015 року керував 25 ресторанами мережі в Сибіру за франчайзингом.

12 червня на території рф знову почали роботу колишні ресторани мережі McDonald's під назвою «Вкусно и точка». Цікаво, що новий логотип підозріло сильно нагадує лого португальської компанії корму для тварин Matosmix.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉