Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Лукашенко запропонував провести переговори між Україною та РФ у Мінську

Війна Росії з Україною 2022: Лукашенко пропонує переговори в Мінську. Фото: president.gov.by

Війна Росії з Україною 2022: Лукашенко пропонує переговори в Мінську. Фото: president.gov.by

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко на тлі офіційного оголошення Росією війни Україні та початку бойових дій запропонував провести російсько-українські переговори в Мінську. Він також заявив, що в ситуації, що склалася, винною є українська сторона.

Нелегітимний лідер також наголосив, що Росія погодиться на переговори лише за умови надання готових проєктів конкретних рішень з української боку.

Quote«Так, вони будуть суворіші щодо України. А як же сьогодні, якщо ти зазнаєш поразки? Звісно, тобі переможець щось продиктує. Але давайте будемо реалістами: безумовно, щось продиктують, але це буде набагато краще, ніж Україна зазнає поразки у війні», — наводить його слова «БелТа».

Лукашенко зазначив, що питання щодо визнання незалежності «ЛДНР» «стоїть на порядку денному». Він додав, що «незабаром ми зробимо так, як буде треба й нам, і Росії».

Самопроголошений президент також заявив, що всі дані «свідчать про те, що Україна хотіла цього конфлікту».

Quote«Сьогодні вночі до операції він (представник військового керівництва України — БелТА) попросився на розмову. Я говорю: «Говоріть із ним». Ви йому від мене запропонуйте, що після зустрічі з президентом Путіним наш президент Білорусі рекомендує вам негайно зв'язатися з міністром оборони, Генштабом Росії для того, щоб не почалася ця бійня... Зателефонував він туди? Не зателефонував... Він, знаючи, що може початися конфлікт, навіть не зателефонував до Москви. Слухайте, були ж випадки в історії, коли Хрущов вночі зателефонував Кеннеді, і вони припинили термоядерну війну. А тут, бачите, зателефонувати було важко, зняти слухавку», — заявив він.

Контекст. Сьогодні, 24 лютого, о 4-й ранку президент РФ Володимир Путін оголосив про початок воєнної операції проти України. Причиною послужило звернення ватажків так званих «ЛДНР» Дениса Пушиліна та Леоніда Пасічника з проханням захистити самопроголошені республіки від «воєнної агресії» з боку української держави.

Після офіційного оголошення Путіним війни Україні російська армія почала обстріл українських міст, з-поміж яких Київ, Одеса, Маріуполь, Дніпро та інші.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини