Facebook Pixel

Рада Федерації Росії дозволила Путіну використати армію в «ЛНР» та «ДНР»

Рада Федерації Росії отримала звернення президента Володимира Путіна щодо використання російської армії за кордоном, включаючи «ЛНР» та «ДНР».

Про це заявила речник Валентина Матвієнко, передає РБК.

«До Ради Федерації надійшло звернення президента Росії Володимира Володимировича Путіна щодо використання Збройних сил РФ за межами території Російської Федерації. Відповідно до частини 3 статті 51 регламенту Ради Федерації вношу додатково до порядку денного засідання Ради Федерації питання про розгляд даного звернення», — сказала вона.

Комітети Радфеда вже розглянули звернення. Вони рекомендували дозволити Путіну ввести війська до ДНР та ЛНР. Рада Федерації одноголосно підтримала постанову президента.

При цьому Матвієнко вказала, що використання збройних сил буде використано як «миротворчі сили» — «сили, спрямовані на збереження миру та стабільності на землі Донбаської та Луганської народних республік».

Нагадаємо, що президент РФ визнав суверенітет квазідержавних утворень ЛНР ДНР. Це дозволить вступити з ними до союзницьких взаємодій на юридичній основі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉