Facebook Pixel

Гуркіт снарядів чутно і в Києві: Кличко закликав жителів столиці залишатися вдома

Київський міський голова Віталій Кличко закликав столичних жителів, окрім тих, хто працює на об’єктах критичної інфраструктури, залишатися вдома та тримати напоготові «тривожну валізку».

«Україна атакована агресором. Гуркіт снарядів чутно і в Києві. Найстрашніший ворог зараз — паніка. Не втрачаємо витримки.  Всі, хто не задіяний в роботі критичної інфраструктури та життєзабезпечення міста, залишайтеся вдома.  Тримайте напоготові «тривожну валізку». Документи, необхідний мінімум речей. Щоб оперативно, за потреби, дістатися до укриття чи сховища. Міська влада в столиці. Ми продовжуємо забезпечувати функціонування міста. Тримаємося! Ми повинні вистояти!».


Віталій Кличко

Віталій Кличко

мер Києва

КМДА повідомила про «зафіксовану повітряну загрозу» і просить у разі ввімкнення сирен всіх терміново перейти до бомбосховищ.

Кличко також повідомив про впровадження безкоштовного проїзду в столичному транспорті.

«Наразі відключено автоматизовану систему оплату проїзду, тож валідувати транспортну картку у комунальному транспорті не потрібно», — розповів він.

Додатково. Після офіційного оголошення Путіним війни Україні російська армія почала обстріл українських міст, серед яких Київ, Одеса, Маріуполь, Дніпро та інших.

В мережі, зокрема в росЗМі, з’явилась інформацію про захоплення Маріуполя. Між тим, очільник Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко назвав це фейком. Він наголосив, що інформація про висадку десанту та захоплення міста не відповідає дійсності.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉