Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Аварії на обох «Північних потоках»: експерти знайшли сліди вибухівки

Вибухи на Північному потоці 1,2 є результатом диверсії — слідство. Фото: Armed Forces of Denmark

Вибухи на Північному потоці 1,2 є результатом диверсії — слідство. Фото: Armed Forces of Denmark

Аварії на російських підводних трубопроводах «Північний потік – 1» і «Північний потік – 2», що сталися у вересні цього року, є наслідком «серйозних диверсій». Такого висновку дійшли спецслужби Швеції, які займаються розслідуванням інциденту.

В окремій заяві шведський прокурор Матса Юнгквіста повідомив про виявлення «слідів вибухових речовин на низці знайдених сторонніх предметів» у районі аварій. Він додав, що розслідування є «складним і всеосяжним» і вимагає більше часу.

«Співпраця з владою Швеції та інших країн працює чудово. Для продовження роботи над попереднім розслідуванням і для різного поточного співробітництва важливо, щоб ми могли працювати в тиші та спокої», — наголоси він.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Жодних інших подробиць він не розкрив.

Контекст. Нагадаємо: наприкінці вересня влада Данії та Швеції зафіксувала чотири пошкодження газопроводів Nord Stream 1 і Nord Stream 2. Данські офіційні особи повідомили, що обидва російські газопроводи було пошкоджено внаслідок двох вибухів, потужність кожного з яких оцінюється в 500 кг тротилового еквівалента. Більше про версії причин вибухів і те, кому вони були вигідні, The Page писало тут.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Російський диктатор Путін назвав аварії на «Північних потоках» актом міжнародного тероризму. Понад місяць російських представників на місце вибухів не допускали. Тоді речник Путіна Пєсков заявив, що це нібито робиться для того, аби згодом хибно звинуватити росію. 31 жовтня президент рф заявив, що представників «Газпрому» на місце подій усе-таки допустили й вони змогли оцінити масштаби руйнувань.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини