Facebook Pixel

ЦРУ попереджало ФРН про можливість атак на російські трубопроводи в Балтійському морі – ЗМІ

Американська розвідка ще влітку попередила німецьку владу про можливість атак на російські газопроводи в Балтійському морі. Про це стало відомо виданню Der Spiegel від джерел, знайомих із ситуацією.

Quote«Світові підводні мережі є надзвичайно важливими для енергопостачання, але також і для стабільності інтернету. Однак попри їхню важливість вони все ще майже не захищені від атак або актів саботажу», — розповів виданню високопоставлений чиновник Збройних сил Німеччини.

За його словами, те, що трапилося з обома «Північними потоками», свідчить про те, що небезпеку недооцінили.

Про ймовірність виникнення такої ситуації минулими вихідними говорив і новий інспектор ВМС Німеччини віцеадмірал Ян Крістіан Каак.

Quote«На дні Балтійського моря, а також в Атлантиці є багато критично важливої інфраструктури, як-от трубопроводи або підводні кабелі для ІТ… тому вони (росіяни – The Page) можуть швидко вимкнути світло в таких країнах, як Естонія», — сказав він в інтерв'ю Die Welt.

Під час бесіди він також додав, що, безумовно, у російських підводних або надводних кораблів «була причина залишатися в районі цих кабелів протягом тривалого часу».

Контекст. Усе, що відомо на сьогодні про таємничі витоки з російських підводних газопроводів, The Page зібрало тут.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉