Вавришу заважають будувати: ДБР заморозило два ЖК

Андрій Вавриш. Фото: Facebook / arysa.zdorenko

Андрій Вавриш. Фото: Facebook / arysa.zdorenko

Слідча суддя Октябрського районного суду Полтави наклала арешт на ділянки під будівництво ЖК «Новий Поділ» і «О2 Residence». Ці ділянки, а також об’єкти незавершеного будівництва стали речовими доказами у кримінальному провадженні, яке розслідують слідчі Державного бюро розслідувань (ДБР), передають «Наші гроші».

Інвестором забудови є група компаній Saga Development, бенефіціарним власником якої є Андрій Вавриш.

Слідство встановило, що цільове й функціональне призначення ділянок під будівництво ЖК «Новий Поділ» – громадська забудова. І наміри збудувати житловий комплекс під виглядом «багатофункціонального комплексу» їм не відповідають. Крім того, ділянки містяться в межах історичного ареалу Києва, і забудова на них без дозволу Мінкульту є неможливою. Наразі будівництво не здійснюється через відмову ДАБІ у наданні дозволу на проведення робіт.

Telegram Logo

Як зазначає слідство, Вавриш «неодноразово виявляв протиправну зацікавленість вказаними земельними ділянками з метою їхньої подальшої забудови житловими будинками, особисто погоджував завдання щодо розробки детального плану території в межах, зокрема, вул. Набережно-Лугова в Подільському районі міста Києва, тобто вже тоді готував зазначені земельні ділянки до подальшої забудови».

Територія для будівництва ЖК «О2 Residence» належить до земель оборони й рекреаційного призначення. Цільове призначення цих ділянок не дозволяє проводити на них будівництво без погодження з Кабміном.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Раніше повідомлялося, що Вавриш вирішив незаконно забудувати набережну Києва. Будівництво заплановано на трьох ділянках площею 12,23 га, 0,21 га та 0,49 га. Перші дві перебувають на праві постійного користування «Київським річковим портом», а третя – в оренді у «Торгрічтрансу». Граничну висоту об'єктів житлової забудови вказано на рівні не вище за 27 м. Водночас остаточну висоту буде визначено проєктною документацією.

Пізніше журналісти bihus.info з'ясували, що на рекреаційних землях МВС Андрій Богдан і Андрій Вавриш будують житловий комплекс.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини