Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Швидкість вантажних перевезень «Укрзалізницею» може уповільниться. В УЗ пояснили причину

В УЗ попередили про уповільнення вантажних перевезень. Фото: УЗ

В УЗ попередили про уповільнення вантажних перевезень. Фото: УЗ

«Укрзалізниця» оголосила про старт ремонтних робіт на коліях на низці основних напрямків. Через це державна компанія попереджає вантажовласників підготуватися до можливого зменшення швидкості перевезень.

«Найближчими місяцями залізничники реконструюють 64 км колій та ще 130 км відремонтують середнім ремонтом. Надалі це дасть змогу зменшити кількість ділянок, де діють обмеження швидкості і значно пожвавити вантажні та пасажирські перевезення», — йдеться у повідомленні.

Загалом у планах УЗ до початку 2022 року оновити 1,1 тис. км колії (300 км – відремонтують капітально, майже 800 км – середнім ремонтом). За зазначений проміжок часу також будуть технічно переоснащені 282 комплекти нових стрілочних переводів, капітально відремонтовані – 146 комплектів старопридатних стрілочних переводів, середнім ремонтом — 600 комплектів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Пресслужба УЗ додає, що проведення ремонту колій мало відбутися ще весною-влітку цьогоріч, однак через «фактично зірваний процес закупівель» необхідних компонентів його відклали. Питання вирішили завдяки роботі Антикризового штабу з питань сталого функціонування «Укрзалізниці».

Контекст. На початку жовтня «Укрзалізниця» представила програму масштабного оновлення парку вагонів. Наразі зношеність рухомого складу в Україні становить понад 90%.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини