Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Укрзалізниця» поновила міжнародне сполучення з п'ятьма європейськими країнами

УЗ поновила міжнародне сполучення з 5 країнами. Фото: t.me/UkrzalInfo

УЗ поновила міжнародне сполучення з 5 країнами. Фото: t.me/UkrzalInfo

«Укрзалізниця» поновила міжнародне сполучення з п’ятьма європейськими країнами. Про це повідомляється у Telegram-каналі перевізника.

Відтепер пасажири «Укрзалізниці» знову можуть подорожувати до:

  • Словаччини, куди прямують поїзди: Мукачево — Кошице, Чоп — Кошице, Чоп — Чиєрна над Тисою;
  • Угорщини та Австрії: Київ — Будапешт — Відень;
  • Молдови: Одеса — Кишинів;
  • Польщі: Київ — Перемишль.

Зазначається, що 10 жовтня після півторарічної перерви відправився у перший рейс швидкісний поїзд Інтерсіті + за маршрутом Київ — Перемишль (Польща). Квитки на міжнародні рейси можна придбати у залізничних касах, а квитки до Польщі ще й на офіційному сайті компанії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Додатково. Українцям дозволено в’їзд до Польщі, зокрема з туристичною метою, за умови проходження повного курсу вакцинації одним із затверджених у ЄС препаратів (BioNtech/Pfizer, Moderna, Astra-Zeneca, Jonson&Jonson) та наявності цифрового COVID- сертифікату.

До Молдови можна в’їхати з COVID-сертифікатом, що підтверджує вакцинацію або на підставі негативного ПЛР-тесту (зробленого не більше, ніж за 72 години) чи негативного результату експрес-тесту на антиген до вірусу SARS-CoV-2 (зробленого не раніше, ніж за 48 годин). Наразі в Молдові визнаються усі вакцини, якими роблять щеплення в Україні.

Підписуйтесь на нас в Google News!

До Угорщини українці можуть в’їжджати без обмежень, запроваджених через поширення коронавірусу.

До Австрії можна поїхати із сертифікатом про повну вакцинацію проти COVID-19 однією з визнаних країною вакцин: BioNtech/Pfizer, Astra-Zeneca, Johnson&Johnson, Moderna; Sinopharm, Inactivated, Sinovac-CoronaVac. Українські сертифікати вакцинації визнаються австрійською стороною, однак, вони мають бути оформлені винятково англійською або німецькою мовами із зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Для в’їзду на територію Словаччини необхідно зареєструватися, підтвердити реєстрацію на кордоні, а також бути готовими підтвердити реєстрацію під час перебування на території країни. Словацька Республіка визнає всі сертифіковані вакцини.

Коментарі

Всі новини