Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Скасування тестів, карантину та сертифікатів вакцинації. Угорщина зняла обмеження на в'їзд для українців

Угорщина дозволила українцям, які перетинають кордон країни через наземні пункти пропуску, не робити ПЛР-тест, не надавати довідку про вакцинацію та не проходити карантин.

Водночас, як повідомила консульська служба Міністерства охорони здоров'я, тим, хто користується повітряним транспортом, необхідно надати негативний результат ПЛР-тесту, зробленого за 72 години до в'їзду в Угорщину. Однак від цього звільнено українців віком до 18 років і тих, хто має сертифікат вакцинації.

У МЗС також нагадали, що для в'їзду в Угорщину українці мусять мати біометричний паспорт для короткострокових поїздок за безвізом, туристичну страховку та засоби для покриття витрат. Щодо транзитного проїзду територією країни, то Угорщина може додатково вимагати документи, що підтверджують право в'їзду до країни призначення (наприклад, посвідку на проживання, робочу візу, бронювання готелю тощо).

Контекст. Нагадаємо: з 5 серпня змінилися правила перетину українського кордону через поширення штаму коронавірусу «Дельта».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини