Facebook Pixel
banner-kolo-md.jpg

Куди українці можуть поїхати на відпочинок: список країн на серпень

Держави в умовах пандемії COVID-19 вводять нові обмеження для туристів з усього світу. Цього тижня Єврокомісія повинна оновити список країн, громадяни яких можуть в'їжджати на територію Євросоюзу. Водночас українці все ще можуть відвідати низку країн.

Про це у своєму Telegram написав міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Найпопулярніші напрямки для подорожей:

  • Болгарія — лише за наявності негативного тесту на COVID-19, який зроблено протягом 72 годин;
  • Туреччина — в'їзд і повернення без обмежень;
  • Єгипет — в'їзд і повернення без обмежень;
  • Чорногорія — доведеться дотримуватися 14-денної самоізоляції після прибуття до України;
  • Хорватія — обов'язковий негативний ПЛР-тест під час в'їзду, зроблений протягом останніх 48 годин.

Тест на коронавірус можна зробити безпосередньо перед вильотом в аеропорту «Бориспіль», а також в аеропортах у Львові та Одесі.

Контекст. У рамках адаптивного підходу до самоізоляції країни розділено на дві категорії – «червону» та «зелену» зони. До якої з цих категорій буде віднесено країну, залежить від кількості активних випадків COVID-19 у ній на 100 тис. населення.

15 липня стало відомо, що Міністерство охорони здоров'я може змінити критерії розподілу країн на «червону» та «зелену» зони.

Єврокомісія вирішила продовжити заборону на в'їзд до ЄС для громадян держав, що не входять до Євросоюзу або Шенгенської зони, щонайменше до 1 липня. Тривалість такої заборони залежатиме від епідемічної ситуації. Згодом було продовжено заборону на в'їзд українців через епідемічну ситуацію в країні.

Крім того, Європейський Союз підготував два списки країн за рівнем захворюваності на COVID-19. До першого списку потрапили 47 держав, включно з тими, у яких кількість людей, що заразилися упродовж останніх двох тижнів, не перевищує 16 осіб на 100 тис. населення. До розширеного списку можуть внести 54 країни, кількість хворих у яких не перевищує 20 осіб на 100 тис. населення.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉