Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У ЄС свої списки країн «зеленої» зони: що це і чому там немає України

Європейський Союз підготував два списки країн за рівнем захворюваності на COVID-19 у світі. До першого списку потрапили 47 держав, а саме ті, кількість хворих у яких за останні два тижні не перевищує 16 осіб на 100 тис. населення. До розширеного списку можуть занести 54 країни, кількість хворих у яких не перевищує 20 осіб на 100 тис. населення. Про це пише газета The New York Times.

З огляду на ці критерії, можна припустити, що Європейський Союз не занесе Україну до «зеленого» списку країн, громадяни яких можуть з 1 липня відвідувати Європу з метою туризму. Це пов'язано з тим, що в нашій країні кількість хворих перевищує встановлений Євросоюзом поріг.

Ба більше, газета пише, що заборонити в'їжджати до Європи можуть також і громадянам США. Але туристи з Китаю, Куби та В'єтнаму зможуть відвідувати регіон, оскільки мають хорошу статистику.

The New York Times відзначає, що поки що ці списки є лише рекомендаціями, які пізніше повинні затвердити країни ЄС і Шенгенської зони.

Контекст. Раніше стало відомо, що станом на 17 червня Україна не увійшла до «зеленої» зони за рівнем захворюваності на COVID-19 у світі у списку Міністерства охорони здоров'я, а натомість опустилася з попереднього списку (на 14 червня) до «червоної» зони.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини