Болгарія заборонила українцям в'їзд без тестів на COVID-19

Фото: pixabay

Фото: pixabay

Уряд Болгарії ввів обов'язкові тести на COVID-19 для в'їзду до країни громадян деяких держав. Серед них є й Україна.

З 30 липня громадяни України зможуть відвідати країну лише за наявності негативного ПЛР-тесту. Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров'я Болгарії.

Ця вимога стосується також громадян Північної Македонії, Сербії, Албанії, Косова, Боснії та Герцеговини, Чорногорії, Молдавії, Ізраїлю та Кувейту.

Telegram Logo

Тест на коронавірус не потрібно робити громадянам країн ЄС, Великої Британії, країн Шенгенської зони, а також Алжиру, Австралії, Канади, Грузії, Японії, Марокко, Нової Зеландії, Руанди, Республіки Корея, Таїланду та Тунісу.

Контекст. Міністерство охорони здоров'я Болгарії з 16 липня дозволило в'їзд громадян України без тестів на COVID-19 та самоізоляції.

Єврокомісія вирішила продовжити заборону на в'їзд до ЄС для громадян держав, що не входять до Євросоюзу або Шенгенської зони, щонайменше до 1 липня. Тривалість такої заборони залежатиме від епідеміологічної ситуації. Згодом вона продовжила заборону на в'їзд українців через епідеміологічну ситуацію в країні.

Крім того, Європейський Союз підготував два списки країн за рівнем захворюваності на COVID-19. До першого списку потрапили 47 держав, зокрема ті, в яких кількість людей, що заразилися за останні два тижні, не перевищує 16 осіб на 100 тис. населення. До розширеного списку можуть внести 54 країни, кількість хворих в яких не перевищує 20 осіб на 100 тис. населення.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини