Facebook Pixel

Нові правила в’їзду до Молдови: що зміниться для України

З 16 серпня 2021 року набувають чинності нові правила поїздок до Молдови для іноземних громадян, зокрема українців. Відсьогодні на кордоні необхідно буде пред’являти сертифікат про проходження повного курсу вакцинації, негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19 або довідку про те, що особа перехворіла на коронавірус упродовж останніх шести місяців. Як пише NewsMaker, за відсутності якогось із цих документів людині доведеться пройти двотижневий карантин.

Нововведення не поширюються на дітей, які молодші за 12 років; учнів або студентів віком до 18 років, які їдуть на навчання, та осіб, які прибувають до країни на лікування.

В осіб, які провели на карантині сім діб і не захворіли, буде можливість пройти ПЛР- або антиген-тестування на коронавірус і за його результатами припинити самоізоляцію.

Telegram Logo

Крім того, відсьогодні до аеропорту Кишинева пускатимуть тільки мандрівників. Особам, які їх проводжають або зустрічають, вхід до будівлі заборонять.

Контекст. Раніше цього місяця Угорщина дозволила українцям, які перетинають кордон країни через наземні пункти пропуску, не робити ПЛР-тест, не надавати довідку про вакцинацію та не проходити карантин.

Нагадаємо: з 5 серпня змінилися правила перетину українського кордону через поширення штаму коронавірусу «Дельта».

Коментарі

Всі новини