Facebook Pixel

Переговори України з МВФ вийшли на фінішну пряму

В уряді чекають на меморандум з МВФ сьогодні-завтра. Фото: Flickr

В уряді чекають на меморандум з МВФ сьогодні-завтра. Фото: Flickr

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив про плідний діалог із Міжнародним валютним фондом. За його словами, віртуальні переговори щодо першого перегляду програми stand-by вийшли на фінішну пряму.

«Буквально сьогодні-завтра ми завершуємо роботу з Міжнародним валютним фондом із підготовки меморандуму про продовження нашої програми», — повідомив він під час Київського міжнародного форуму.

Шмигаль наголосив, що українська сторона виконала всі поставлені перед нею умови та розраховує отримати транш до кінця цього року. Більш конкретний часовий проміжок він не назвав.

Telegram Logo

Контекст. Проте напередодні міністр фінансів Сергій Марченко повідомив, що в місії МВФ виникло нове запитання: фонд зацікавило, як високі ціни на газ можуть відбитися на фіскальній частині бюджету та держкомпаніях цього року.

Віртуальна місія МВФ із питань перегляду програми stand-by почала роботу в Україні 21 вересня. До її початку глава департаменту комунікацій МВФ Джеррі Райс повідомив, що теми для обговорення між Фондом і українською стороною залишаться незмінні: незалежність Нацбанку України, судова реформа та боротьба з корупцією.

Глава Нацбанку України Кирило Шевченко на початку вересня прогнозував, що сума другого траншу stand-by може бути вища за заплановані $700 млн за умови об'єднання траншів.

Коментарі

Всі новини