Facebook Pixel

В UNIT.City відкриють школу STEM-напрямку: чого навчатимуть

В інноваційному парку UNIT.City в Києві почали будувати загальноосвітню школу STEM-напрямку на 990 учнів. Над її створенням працюють команди «Освіторії» та девелоперської компанії UDP. Відкриття заплановано на 1 вересня 2023 року.

Школа STEM-спрямування (Science, Technology, Engineering and Mathematics) фокусуватиметься на вивченні природничих наук, технологій, інженерії та математики. Освітні методики спиратимуться на шкільні системи тих країн, які регулярно демонструють високі результати оцінювання якості освіти PISA з математики та природничих наук.

Освітнє середовище площею понад 12 тис. квадратних метрів спроєктовано європейськими (APA Wojciechowski Architekci) та українськими архітекторами й інженерами.

Приміщення нової школи буде реалізовано в концепції простору, що навчає та взаємодіє з дитиною: музейні експозиції та куточки для експериментів у класах і коридорах, теплиця, сучасна обсерваторія, місце для проведення уроків на свіжому повітрі. Крім того, у школі будуть лабораторії для молодшої, середньої та старшої школи з технологій, дизайну, хімії, біології та робототехніки.

UNIT.City – перший інноваційний парк в Україні. Об’єднує понад 200 компаній. Організовує понад 400 подій на рік.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉