Facebook Pixel

Від очного навчання до «дистанційки». У КМДА розповіли, як працюватимуть школи за різних умов карантину

Новий навчальний рік 2021. Фото: УНІАН

Новий навчальний рік 2021. Фото: УНІАН

Київські заклади освіти з 1 вересня 2021 року працюватимуть у штатному режимі з огляду на вимоги адаптивного карантину.

За словами директорки Департаменту освіти і науки Олени Фіданян, у разі встановлення в регіоні «жовтого» або «помаранчевого» рівнів епідемічної небезпеки заклади працюватимуть у змішаному форматі (дистанційно й очно), а в разі встановлення «червоного» — у дистанційному. Про це вона заявила під час засідання колегії Київської міської державної адміністрації.

Quote«У разі встановлення «жовтого» або «помаранчевого» рівнів епідемічної небезпеки заклади організовуватимуть освітній процес у змішаному форматі: як дистанційно, так і очно в закладі освіти із дотриманням усіх протиепідемічних вимог, але винятково за умови вакцинації 80% і більше працівників закладу освіти», — зазначила директорка.

Щодо «червоного» рівня, то заклади освіти працюватимуть дистанційно незалежно від форм власності. Однак виняток — дитячі садочки, початкові школи та спеціальні заклади освіти: їх не закриватимуть.

Telegram Logo

Контекст. Раніше The Page повідомляло, що навчальний рік у школярів проходитиме в повноформатному режимі, без змішаного та дистанційного варіантів навчання.

Коментарі

Всі новини