Facebook Pixel

ПЛР-тест та вакцинація для батьків. У школах Києва ввели заборону на відвідування

Школи Києва ввели ПЛР-тести та вакцинацію для батьків з 1 вересня 2021 року. Фото: УНІАН

Школи Києва ввели ПЛР-тести та вакцинацію для батьків з 1 вересня 2021 року. Фото: УНІАН

У Києві встановили низку заборон, які діятимуть у закладах освіти та інклюзивно-ресурсних центрах із 1 вересня 2021 року. Зокрема, буде заборонено відвідування закладів батьками, якщо вони не пройшли повний курс вакцинації або не мають негативного результату тестування на СOVID-19.

Про це повідомив перший заступник голови Київської міської держадміністрації Микола Поворозник. За його словами, такі заходи необхідні для недопущення складної епідситуації у Києві.

«Першого вересня у заклади освіти повернуться діти. Наше завдання як міської влади – максимально убезпечити їх від ризиків захворіти, зробити все, аби мінімізувати ризики розповсюдження СOVID-19 у навчальних закладах. Для цього постійна комісія з питань ТЕБ та НС ухвалила рішення та ввела низку заборон, що допоможуть увійти закладам освіти у навчальний процес із мінімальними ризиками розповсюдження коронавірусу».

Микола Поворозник

Микола Поворозник

Перший заступник голови КМДА

Що буде заборонено з 1 вересня у закладах освіти

У «зеленій» зоні епідемічної небезпеки:

  • проведення масових (освітніх, наукових, тематичних та інших) заходів у разі, якщо всі учасники не одягли засоби індивідуального захисту;
  • буде заборонений вхід групами та відвідування закладів освіти батьками;
  • забороняється індивідуальне відвідування закладів батьками та вхід і перебування у закладі освіти для тих, які не є учасниками освітнього процесу, у разі, якщо вони не мають документ, що посвідчує проходження повного курсу вакцинації або негативного результату тестування на СOVID-19, яке зроблене не більше як за 72 години до відвідування закладу.
Telegram Logo

У «жовтій» та «помаранчевій» зонах:

  • відвідування учнями закладів освіти та проведення масових заходів, якщо повністю не вакциновані більше 20% персоналу;
  • забороняється відвідувати заклад освіти, якщо на самоізоляції через контакт із особою з СOVID-19 перебуває понад 50% здобувачів освіти та персоналу закладу;
  • не можна проводити масові заходи за участю учнів більш ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів);
  • відвідування закладів особами, які не є учасниками освітнього процесу;
  • вхід групами та масове перебування у закладі батьків здобувачів освіти;
  • забороняється індивідуальне відвідування закладів батьками та вхід і перебування у закладі освіти тих, хто не є учасниками освітнього процесу без вакцинації та тесту.

У «червоній» зоні:

  • забороняється відвідування закладів учнями, незалежно від форм власності. Винятки — відвідувачі закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учні 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, здобувачі, які беруть участь у атестації, а також ті, хто бере участь у заходах з оцінювання якості освіти, якщо 80% персоналу пройшли повний курс вакцинації.

Також у КМДА додали, що у «жовтій» та «помаранчевій» зонах у закладах, де кількість учнів перевищує проєктну потужність, процес має бути організований у «змішаному» форматі — очно та дистанційно.

Водночас освітні заклади повинні забезпечити організацію проведення батьківських зборів в онлайн-режимі.

Контекст. Раніше стало відомо, що київські заклади освіти з 1 вересня 2021 року працюватимуть у штатному режимі з огляду на вимоги адаптивного карантину.

Коментарі

Всі новини