«Наука — це вона». STEM is FEM, UN Women і UNICEF Ukraine запустили просвітницький артпроєкт

Ілюстрація: STEM is FEM

Ілюстрація: STEM is FEM

До Міжнародного дня жінок і дівчат у науці, який відзначається 11 лютого, проєкт STEM is FEM разом із партнерами — «ООН Жінки» та ЮНІСЕФ — реалізували артпроєкт «Наука — це вона» (She is Science). Він є частиною кампанії «Покоління рівності», яку проводить «ООН Жінки». Ця кампанія спрямована на представників різних поколінь і об'єднує провідників змін для утвердження гендерної рівності й забезпечення лідерства жінок у галузі технологій та інновацій.

Головною метою проєкту «Наука — це вона» є заохочення молодих жінок і дівчат до обрання СТЕМ-спеціальностей (наука, технології, інженерія, математика) і розвитку кар'єри в цій сфері. У рамках проєкту планується з допомогою сучасного мистецтва зруйнувати стереотип, що наука — це нудно, складно й не для всіх, а також, що це — не жіноча справа.

photo-2021-02-11-18-10-35.jpg

«Наука, як і мистецтво, це те, що захоплює, це завжди актуальна й гендерно нейтральна галузь. Жінки зробили величезний внесок у науку. Однак їхні імена незаслужено мало відомі широкому загалу. Саме тому українські жінки-вчені будуть у центрі заходів проєкту», — підкреслив ініціатор STEM is FEM, інвестор і IT-бізнесмен Сергій Токарєв.

Telegram Logo
photo-2021-02-11-18-10-18.jpg

Проєкт представить історії видатних жінок-учених України через ілюстрації, створені командою художників на чолі із Сергієм Майдуковим. Пересувна експозиція, що складатиметься з 12 портретів та інформаційного стенда, подорожуватиме по всій Україні. Експозиція має надихати молодих жінок і дівчат до 21 року брати участь у конкурсі есе, головним призом якого стане стипендія на навчання. Конкурс проходитиме з 15 лютого до 14 березня 2021 року.

photo-2021-02-11-18-10-16.jpg

Разом із партнерами проєкту — TRUMAN Agency, юридичною фірмою Asters, артпорталом Spline Art, медіагрупою StarLightMedia, онлайн-виданням The Page та інноваційним парком Unit City — STEM is FEM вірить, що мистецтво здатне подолати шкідливі стереотипи й популяризувати науку серед молоді будь-якої статі.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини