Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Українців знову почнуть відключати за борги за комуналку

В Україні скасували заборону на відключення від комунальних послуг за борги. Фото: УНІАН

В Україні скасували заборону на відключення від комунальних послуг за борги. Фото: УНІАН

В Україні офіційно зняли обмеження на відключення населення від житлово-комунальних послуг за борги. Це відбулося завдяки набуттю чинності змін до закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», пише ExPro.

До цього на період карантину та ще 30 днів після нього заборонялося нараховувати пеню чи штраф за борги за комуналку або припиняти надання цих послуг. Боржників відтепер заборонено відключати тільки в «червоній» зоні карантину, однак тільки поки вона діє і ще 30 днів після виходу міста або регіону з неї.

Для того щоб знову підключити газ, електрику та інші види комунальних послуг, користувачам окрім погашення заборгованості, необхідно буде також заплатити за послугу повторного підключення.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. За рік комунальні тарифи для українців подорожчали на понад 56%.

Борги українців за комуналку станом на кінець червня становили 70,6 млрд грн.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Нагадаємо, в Україні з 6 липня стартувала процедура автоматичного списання коштів боржників із банківських рахунків. Тепер списанню через Автоматизовану систему виконавчого провадження (АСВП) підлягають усі види стягнень (зокрема аліменти й борги за комунальні послуги). Втім, для цього все ще потрібне рішення суду.

Коментарі

Всі новини