Facebook Pixel

Палата представників скасувала дефолт у США

Палата представників скасувала дефолт у США

Палата представників скасувала дефолт у США

У середу, 31 травня, більшість Палати представників США ухвалила двопартійний законопроєкт про тимчасове зупинення обмеження боргу в розмірі $31,4 трлн за підтримки більшості як демократів, так і республіканців, щоб подолати опозицію на чолі із жорсткими консерваторами та уникнути катастрофічного дефолту. Рішення ухвалено 314 голосами проти 117 лише за п’ять днів до крайнього строку уникнення руйнівного дефолту.

Про це повідомляє Reuters.

Законопроєкт також має бути схвалений Сенатом, у якому більшість складають демократи. Після цього президент Джо Байден зможе підписати його як закон до кінцевого строку в понеділок, коли очікується, що у федерального уряду закінчаться гроші для оплати рахунків.

Quote«Ця угода є гарною новиною для американського народу та американської економіки. Я закликаю Сенат прийняти це якнайшвидше, щоб я міг підписати його як закон», — сказав Байден після голосування.

Закон зупиняє — фактично тимчасово скасовує — ліміт запозичень федерального уряду до 1 січня 2025 року. Графік дає змогу Байдену та Конгресу відкласти політично ризиковане питання до президентських виборів у листопаді 2024 року.

Це також обмежить деякі державні витрати протягом наступних двох років, прискорить процес отримання дозволів на певні енергетичні проєкти, поверне невикористані кошти від COVID-19 і розширить робочі вимоги для програм продовольчої допомоги до додаткових одержувачів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉