Facebook Pixel

Джо Байден буде йти на другий термін президента США

25 квітня президент США Джо Байден оголосив, що йде на другий президентський термін. Вибори в США відбудуться за рік — у 2024 році.

Про це пише CNN.

У відео, яке Байден виклав зранку 25 квітня, майбутні вибори він представив як боротьбу з екстремізмом опозиційної Республіканської партії.

Quote«Коли я балотувався в президенти чотири роки тому, я сказав, що ми боремося за душу Америки. І ми все ще живі», — сказав він у відео, яке розпочалося із зображень повстання 6 січня 2021 року та активістів за права абортів, які протестують перед Верховним судом США. «Питання, з яким ми стикаємося, полягає в тому, чи буде в нас у наступні роки більше свободи чи менше свободи, більше прав чи менше», – говорить Байден за кадром. «Я знаю, якою має бути відповідь, і думаю, що ти теж. Це не час, щоб бути самовдоволеним. Ось чому я балотуюся на переобрання».

Під час виборів Байдену виповниться 81 рік.

Нагадаємо, що 15 листопада 2022 року колишній президент США Дональд Трамп офіційно оголосив про свою кандидатуру на президентських виборах у 2024 році, сказавши прихильникам на курорті Мар-А-Лаго в Палм-Біч (штат Флорида), що «повернення Америки починається прямо зараз».

Зараз Трамп перебуває під слідством через 34 звинувачення. З-поміж них — незаконна виплата $130 тис. порнозірці Стефані Кліффорд, фальсифікація ділової документації Нью-Йорка, метою якої було «приховування інформації, що може завдати шкоди, та незаконної діяльності від американських виборців до й після виборів 2016 року».

Про те, які шанси в Байдена перемогти, можете прочитати в нашому матеріалі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉