Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Трамп знову йде в президенти. Байден відреагував

Байден відреагував на участь у виборах в США Трампа. Фото: Flickr

Байден відреагував на участь у виборах в США Трампа. Фото: Flickr

Колишній президент США Дональд Трамп офіційно заявив про намір повернутися в крісло глави держави й уже подав відповідні документи до Федерального виборчого комітету для участі у виборах у 2024 році.

Як пише Sky News, під час оголошення свого наміру 45-й президент США наголосив, що за чотири роки перебування на посаді – з 2017 по 2021 – «у всіх усе було добре», «у всьому світі був мир», а він «тримав свої обіцянки».

Quote«Два роки тому ми були великою нацією. І скоро ми знову станемо великою нацією… Занепад Америки нав'язується нам Байденом і лівими радикалами… Це не той занепад, який ми маємо прийняти», — заявив він.

Як на рішення Трампа про вибори відреагував Байден

Чинний президент США Джо Байден відреагував на намір Трампа балотуватися на пост глави держави лаконічно.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У своєму Twitter він написав «Трамп підвів Америку». До допису прикріпив відео, у якому перераховуються провали Трампа за час перебування на посаді.

Байден, зокрема, нагадує, що за часів Трампа:

  • безробіття зросло до рекорду часів Великої депресії;
  • відбувалися атаки на права жінок;
  • економіка переорієнтовувалася на багатих і великі корпорації;
  • здійснювалися атаки на систему охорони здоров’я (була спроба скасувати Закон про захист пацієнтів і доступну систему охорони здоров’я);
  • відбувалося підбурювання до протестів і насильства.
Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Нагадаємо: листопадові вибори до Конгресу США не принесли республіканцям приголомшливого успіху, на який вони сподівалися — демократи залишили за собою контроль над Сенатом.

Дональд Трамп, який керував США з 20 січня 2017-го до 20 січня 2020 року, увійшов в історію як перший глава держави, якому двічі оголошували імпічмент. Його ім'я також запам'яталося завдяки низці не менш гучних подій, як-от: виведення США з Паризької кліматичної угоди, посилення міграційної політики, скандали через його тісні зв'язки з рф, розірвання ядерної угоди з Іраном, «український скандал» тощо.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини