В обхід карантину: «Братство лисих» пропрацювало обидва вихідні

У Тернополі ресторан став храмом. Фото: Pixabay

У Тернополі ресторан став храмом. Фото: Pixabay

У Тернополі ресторан «Леліва» і приватний клуб «Лисий» працювали попри карантин «вихідного дня», повідомляє УНІАН.

Власник закладів Тарас Ковальчук напередодні введення карантину «вихідного дня» вирішив перейменувати їх на трапезну і храм заснованої ним релігійної організації «Братство лисих». Біля входу до ресторану тепер є табличка «Трапезна братства лисих».

Telegram Logo

Обігрівачі на терасі перед закладом Ковальчук жартома називає «священним вогнем», клієнтів – парафіянами, а постійні відвідувачі у відповідь жартома називають його пастором.

За словами Ковальчука, до його закладів приходили правоохоронці.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

«Ми їм пояснювали, що дотримуємося обмежень, передбачених для релігійних організацій. Вони з гумором це сприймали. Розуміють, що ми маємо вдаватися до таких абсурдних речей тільки через те, що влада нас не чує, Кабмін продукує рішення, які суперечать Конституції. Водночас ми бачимо подвійні стандарти. Чому дозволили працювати ринкам, де значно більше скупчення людей, ніж у наших закладах, якщо дійсно хотіли розірвати ланцюжок захворювань?» – говорить він.

Контекст. Ресторатор із Тернополя Тарас Ковальчук заснував релігійну організацію «Братство лисих»: тепер один із його ресторанів працюватиме як храм, а хостел тимчасово стане монастирем.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини