Оминути карантин: тернопільський бізнесмен знайшов вихід для свого ресторану й хостелу

У Тернополі ресторан стане храмом. Фото: Pixabay

У Тернополі ресторан стане храмом. Фото: Pixabay

Ресторатор із Тернополя Тарас Ковальчук заснував релігійну організацію «Братство Лисих»: тепер один із ресторанів працюватиме як храм, а хостел тимчасово стане монастирем. Про це він повідомив у Facebook.

«12.11.2020 десять однодумців на загальних зборах проголосували за створення релігійної організації «Братство Лисих» та затвердження статуту. Тому на ці вихідні хостел буде працювати у форматі монастиря, Леліві – трапезна, Лисий – храм», – пише він.

Telegram Logo

Контекст. У Польщі через обмеження закриті всі спортивні клуби, але деякі шукають альтернативні способи роботи. Клуб Atlantic у Кракові оголосив себе Церквою здорового тіла, оскільки на релігійні установи обмеження діють поки не так сильно.

«Оскільки фітнес-клуби не можуть працювати, сьогодні у нас пройдуть збори релігійної громади членів Церкви здорового тіла. Складно повірити? У цьому світі можливо все», – повідомила менеджер фітнес-клубу Марта Ямрош. За її словами, у клубу немає мети когось образити, там хочуть лише вижити та зберегти робочі місця.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини