Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Локдаун, фітнес-церкви й коронавірусні готелі: як Європа переживає пандемію

Як Європа проживає карантин. Фото: Unplash

Як Європа проживає карантин. Фото: Unplash

В Європі погіршується ситуація з коронавірусом, і в країнах не сидять склавши руки. Десь вводять локдаун, а десь намагаються уникнути карантинних обмежень. The Page розбиралося, як країни Європи переживають збільшення випадків COVID-19.

Карантин у Німеччині: локдаун

Альпійський регіон на півдні Німеччини оголосив про введення повного карантину, повідомляє ВВС.

Локдаун триватиме близько двох тижнів. Жителі громади Берхтесгеденер, що межує з Австрією, зможуть залишати домівки тільки з важливих причин. У Берхтесгеденері будуть закриті ресторани, школи, спортзали, готелі й кінотеатри, дозволять лише церковні служби.

Водночас у Берліні посилили правила носіння масок. Їх потрібно буде носити на десяти найбільш людних вулицях і на ринках Берліну. Якщо поширення коронавірусу посилиться, будуть введені інші обмеження.

Це перше подібне рішення в країні з моменту першої хвилі коронавірусу.

Карантин у Польщі: без Нового року

Польські міста Варшава, Познань, Ченстохова, Гданськ, Гдиня і декілька інших скасували масові свята на Новий рік.

Святкування скасували через те, що масові заходи сприяють поширенню коронавірусу, і тому що свята потребують фінансування, а пандемія завдала серйозної шкоди польській економіці.

У Польщі через обмеження закриті всі спортивні клуби, але деякі шукають альтернативні способи роботи. Клуб Atlantic в Кракові оголосив себе Церквою здорового тіла, оскільки на релігійні установи обмеження діють поки не так сильно.

«Оскільки фітнес-клуби не можуть працювати, сьогодні у нас пройдуть збори релігійної громади членів Церкви здорового тіла. Складно повірити? У цьому світі можливо все», – повідомила менеджер фітнес-клубу Марта Ямрош. За її словами, у клубу немає мети когось образити, там хочуть лише вижити та зберегти робочі місця.

Рішенням клубу зацікавилися правоохоронці, які влаштували перевірку в установі.

Карантин у Румунії: жорсткий масковий режим

У Румунії закривають школи, ресторани і кінотеатри. Навчання в школах і вишах перевели в онлайн. Так само там скасують концерти й спектаклі та заборонять збір людей в закритих приміщеннях.

Масковий режим діятиме мінімум до 2 листопада 2020 року.

Карантин у Чехії: готель для коронавірусу

У Празі відкрився перший готель, який призначений тільки для хворих на коронавірус. Гості можуть замовляти послуги та займатись формальностями через інтернет. Ще відвідувачі можуть консультуватися з лікарями в телефонному режимі. У готелі працює черговий лікар, в разі погіршення здоров'я адміністрація організує госпіталізацію.

Гості можуть замовити доставку їжі та прання. Речі потрібно буде скласти в окремий мішок і залишити за дверима номеру.

Контекст. Причиною локдауна в Україні може стати стрімке збільшення кількості хворих на коронавірус.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини

Smart Talking. Випуск 5

партнерський матеріал
спецпроєкт