Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Українці проти карантину: масові протести й міста-бунтарі

Карантин «вихідного дня»: протести. Фото: УНІАН

Карантин «вихідного дня»: протести. Фото: УНІАН

Уже завтра, 14 листопада, почне діяти карантин «вихідного дня», через який в Україні почалися масові протести. The Page зібрало реакцію українців на нововведення.

Ресторатори продовжують протест

У різних регіонах України люди виходять на протести через введення карантину «вихідного дня». 12 листопада 2020 року в Рівненській області приблизно 70 протестувальників перекрили трасу Київ — Чоп. Там переважно протестують представники ресторанного бізнесу та підприємці.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Протестувальники домовилися з поліціянтами, що періодично звільнятимуть проїжджу частину, щоб пропускати транспорт.

У Херсоні ресторатори стояли з плакатами та стукали каструлями під будівлею обласної державної адміністрації. Вони пояснюють, що п'ять місяців сиділи без роботи й нового такого періоду не витримають.

Підписуйтесь на нас в Google News!

«Не поширювати вірус – це носити маски, користуватися антисептиками. Власне, це ми й робимо, і в наших закладах дотримуються таких вимог», – цитує одного з активістів «24 канал».

Раніше, 11 листопада, акція протесту проти введення карантину «вихідного дня» відбулася у 23 містах України. Ресторатори вимагали від влади зважених рішень і прозорого діалогу.

Регіони України незадоволені

Карантин «вихідного дня» вирішила не вводити влада Львова, Рівного, Черкас, Одеси та Слов'янська Донецької області.

Мер Львова Андрій Садовий вважає «дурістю» введення карантину «вихідного дня» й заявляє, що у Львові таке рішення уряду не підтримуватимуть.

«На мою думку, карантин «вихідного дня» – це дурниця. Ми були, є й будемо разом із вами, жодного нерозумного рішення місто не ухвалюватиме. Ми з вами маємо взяти на себе всі зобов'язання: жодних банкетів, ювілеїв або весіль, але про повний локдаун говорити не можна.

Якщо влада хоче запроваджувати якісь обмеження, то нехай спочатку заплатить людям гроші — компенсації, як це роблять німці, французи та інші країни. А добити людей, забрати в них останні кошти на прожиття... А хто потім годуватиме їхні сім'ї? Тому ми за людей. Треба мати здоровий глузд», – заявив він.

Мер Мукачева Андрій Балога закликав дотримуватися рекомендацій лікарів.

«Карантин «вихідного дня» – це черговий крок, який лише імітує боротьбу з поширенням коронавірусу в Україні. Ефекту від нього буде мало, а ось шкоди для сфери обслуговування й дозвілля дуже багато», – написав він на своїй сторінці у Facebook.

Контекст. Раніше представники бізнесу заявили, що карантин «вихідного дня» не розв'язує проблему, а ускладнює її.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини