Facebook Pixel

Карантин «вихідного дня». Тисячі рестораторів вийшли на протести по всій Україні

У 23 містах України проходить акція протесту проти введення карантину «вихідного дня», повідомляє Українська ресторанна асоціація.

Згідно з повідомленням, за європейськими даними, тільки 1,5 — 5% випадків захворювання на COVID-19 пов'язані з відвідуванням закладів громадського харчування, а ресторани не є місцем найбільшої небезпеки. Ресторани готові знов і знов дотримуватися безлічі правил, щоб не наражати на небезпеку ні гостей, ні команду.

Telegram Logo

Ресторатори вимагають від влади зважених рішень і прозорого діалогу.

«Ми виступаємо категорично проти карантину «вихідного дня»! Ми точно знаємо, що в умовах карантину «вихідного дня» немає жодних шансів ані для країни подолати вірус, ані для галузі продовжувати працювати. Це шлях у нікуди.

Ми виступаємо проти будь-яких інших обмежень за часом роботи для галузі, коли громадський транспорт та інші набагато небезпечніші галузі працюють без обмежень і реально впроваджених карантинних норм.

Кафе є безпечнішим за метро й маршрутки!» – йдеться в повідомленні.

За даними «112 Україна», у Києві ресторатори вирушили в бік Кабміну з плакатами «Не дамо знищити бізнес!» Ресторатори говорять про те, що карантин «і так завдав великої шкоди підприємствам»: багато закладів закрилися, хтось вийшов у нуль. Якщо на вихідні їх закриють, це знищить їхній бізнес.

Контекст. Міністерство охорони здоров'я пропонуватиме Кабінету міністрів ввести жорсткий карантин у вихідні дні.

Ресторатори анонсували протест під Кабміном 10 листопада 2020 року. На мітинг проти рішень влади закликав вийти також бізнесмен Гарік Корогодський.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини