Facebook Pixel

Карантин «вихідного дня»: що пропонує закрити МОЗ

Як МОЗ хоче посилити карантин. Фото: Pixabay

Як МОЗ хоче посилити карантин. Фото: Pixabay

Через збільшення кількості хворих на COVID-19 в Україні Міністерство охорони здоров'я пропонуватиме Кабінету міністрів ввести жорсткий карантин у вихідні дні. Про це на брифінгу повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

«Розуміючи, що повний локдаун буде важко перенести малому та середньому бізнесу, ми пропонуватимемо жорсткий карантин «вихідного дня». Наша пропозиція: щоб із 00 годин суботи до 00 годин понеділка в нашій країні працювали виключно продовольчі магазини, аптеки, транспорт, автозаправні станції, ветеринарні аптеки», – повідомив він.

Заклади громадського харчування повинні будуть працювати тільки на винос. МОЗ також рекомендуватиме закрити ТРЦ у вихідні дні.

Telegram Logo

Контекст. МОЗ хоче рекомендувати суб'єктам господарювання ввести окремий час для обслуговування осіб старше за 60 років, а саме з 10 до 12 години. Ляшко додав, що це не заборона літнім людям ходити до магазинів чи аптек в інший час, але МОЗ сподівається, що люди інших вікових груп у цей час не відвідуватимуть магазини та аптеки.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини