Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Мінкульт підрахував збитки бізнесу від карантину. Найстаріший клуб Києва вже закрився

Культура і готелі втратять 50% доходів. Фото: Facebook / clubbingo

Культура і готелі втратять 50% доходів. Фото: Facebook / clubbingo

Через введення карантину «вихідного дня» доходи сфери культури й готельного бізнесу скоротяться на 50%, повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко в ефірі «Право на владу».

«Карантин «вихідного дня» вдарить дуже сильно по тих індустріях, якими займається наше міністерство. Це культура, креативні індустрії, готелі. Безумовно, це 50% їхніх доходів. Якщо ухвалено таке рішення, то тоді потрібно говорити про компенсації цій сфері в надзвичайно великих масштабах», – заявив він.

За його словами, глава уряду планує зустрітися з представниками сфери культури та креативних індустрій.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Тим часом у Києві закрився клуб Bingo Причиною цього став карантин: клуб практично не працював. На його місці відкриють АТБ, повідомляється на сторінці клубу у Facebook.

«Шановні меломани! На превеликий жаль, Bingo закривається і припиняє своє існування. Приміщення, у якому ми працювали, змінює власника та напрямок діяльності. Спасибі всім за ці довгі роки концертного життя... Сподіваємося, що концертна індустрія якомога швидше відродиться після кризи й у Києві з'являться нові гідні майданчики. А «Бінго» – це вже історія», – йдеться в повідомленні.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Мінкульт виступив проти введення карантину «вихідного дня». У міністерстві вважають, що така ініціатива може призвести до втрати роботи працівниками культури. Крім того, це може негативно вплинути на економіку України загалом.

Коментарі

Всі новини