Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Устінову обрали головою «Голосу», Железняк заявив про переворот у партії

Олександру Устінову обрали головою фракції «Голос» у Верховній Раді, а Юлію Клименко — її заступником.

Про це заявив перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко, передає кореспондент «Укрінформ».

«Відповідно до статті 60 закону України «Про Регламент Верховної Ради» повідомляю про обрання народного депутата України Устінової Олександри Юріївни на посаду голови депутатської фракції політичної партії «Голос» у Верховній Раді України дев'ятого скликання. Заступником голови депутатської фракції політичної партії «Голос» обрано Клименко Юлію Леонідівну», — сказав Корнієнко.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Проте народний депутат від «Голосу» Ярослав Железняк не визнав зміни керівництва у фракції та закликав спікера Верховної Ради Руслана Стефанчука відреагувати на подію.

На думку Железняка, Олександр Корнієнко вчинив кримінальний злочин, оголосивши про зміну керівництва фракції «Голос» на засіданні в п'ятницю.

Підписуйтесь на нас в Google News!

За словами Железняка, про зміну керівництва фракції було оголошено, ґрунтуючись на ухвалі Окружного адміністративного суду міста Києва про зупинення дії положення про фракцію.

Раніше представниця об’єднання «Справедливість» у фракції «Голос» Ольга Стефанишина повідомила, що фракція проголосувала за звільнення Ярослава Железняка з посади керівника фракції. За повідомленням Стефанишиної, таке рішення підтримали 11 народних депутатів, тобто більшість членів фракції «Голос» у Верховній Раді.

Сам Ярослав Железняк і партія «Голос» на офіційному сайті заявили, що інформація про його звільнення з посади керівника фракції «Голос» не відповідає дійсності, і кадрових змін у фракції не було, оскільки, згідно з положенням про фракцію, для такого рішення необхідно 14 голосів.

Коментарі

Всі новини

Ігристе Made in Ukraine

style