Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Голос» остаточно позбавили фінансування — рішення Верховного суду

Верховний суд скасував рішення щодо відновлення державного фінансування партії «Голос», але призначив новий розгляд позову політичної сили до Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

Таке рішення колегія суддів Касаційного адміністративного суду ухвалила 14 грудня.

«Касаційну скаргу Національного агентства з питань запобігання корупції задовольнити частково. Рішення Окружного адміністративного суду Києва від 9 квітня 2021 року та постанову Шостого апеляційного адміністративного суду від 30 червня 2021 року скасувати в частині задоволення позивної вимоги про визнання протиправним і скасування наказу. У цій частині справу направити на новий розгляд до ОАСК. В іншій частині рішення залишити без змін», – оголосила суддя Наталія Мартинюк, яка головувала на засіданні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Справа про фінансування партії «Голос»

Про те, що «Голос» позбавили державного фінансування, стало відомо 11 січня з подання НАЗК.

У партії пояснили, що НАЗК висунула до партії дві претензії:

  • оформлення угод і актів виконаних робіт у підрядників;
  • оплата «Голосом» оренди офісів трьох територіальних організацій.
Підписуйтесь на нас в Google News!

Партія також оформила низку договорів із ФОПами про послуги приблизно на 1,1 млн грн без належного документального підтвердження. Справа стосується медійного моніторингу, пошуку інформації, соціологічних досліджень.

Партія подала позов до НАЗК до Окружного адмінсуду Києва з проханням скасувати наказ Нацагентства про тимчасове зупинення держфінансування й визнати протиправними дії НАЗК щодо складання акту та висновку щодо проведення аналізу звіту партії. ОАСК задовольнив позов частково і скасував наказ НАЗК про тимчасове зупинення фінансування партії.

НАЗК оскаржило рішення ОАСК у Шостому апеляційному адмінсуді, щоправда, суд Нацагентству відмовив. 23 липня НАЗК подало касаційну скаргу, а 4 серпня Касаційний адмінсуд відкрив провадження за скаргою НАЗК.

Коментарі

Всі новини