Facebook Pixel

Партія «Голос» офіційно розкололася: нардепи створюють нову політсилу в Раді

Автор
10 нардепів «Голосу» заявили про створення нової політсили. Фото: Telegram

10 нардепів «Голосу» заявили про створення нової політсили. Фото: Telegram

Політична партія «Голос» у Верховній Раді офіційно розкололася. Десять народних депутатів оголосили про вихід із партії та створення власної політичної сили, повідомив нардеп Олексій Гончаренко.

За його інформацією, партію залишили нардепи Роман Лозинський, Андрій Шараскін, Юлія Клименко, Олександра Устинова, Наталія Піпа, Ольга Стефанишина, Соломія Бобровська, Володимир Цабаль, Ярослав Юрчишин і Галина Васильченко. Вони оголосили про створення нового політичного об'єднання «Справедливість».

«Червоною лінією» для нардепів «Голосу» стало голосування їхніх опонентів у фракції за включення до порядку денного законопроєктів про скасування деяких положень закону про мову.

Telegram Logo

Половина решти депутатів, додав Гончаренко, заявили про недовіру главі фракції Кірі Рудик. Крім того, депутати ініціюють її відкликання з нардепів — Рудик пропустила понад 60% засідань Верховної Ради.

Контекст. Рік тому зі складу «Голосу» вийшов лідер партії Святослав Вакарчук — він склав мандат і залишив лави політсили. 7 червня 2021 року партію через незгоду з позицією нового керівництва в особі Кіри Рудик залишив шоумен Сергій Притула. А 9 червня нардепка Бобровська заявила українським ЗМІ, що не менш як 10 нардепів можуть залишити партію найближчим часом.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини