«Укроборонпром» розглядає можливість створення індустріального парку у Вінниці

45-й експериментальний механічний завод. Фото: 45emp.com.ua

45-й експериментальний механічний завод. Фото: 45emp.com.ua

Держкомпанія «Укроборонпром» розглядає можливість створення індустріального парку оборонного напрямку на території «45-го експериментального механічного заводу» у Вінниці.

Про це повідомив генеральний директор «Укроборонпрому» Юрій Гусєв, передає «Укрінформ».

«Сьогодні ми окремо поговоримо про співпрацю з ОДА. Ми вже поговорили про те, що маємо об'єднати зусилля для того, щоб на цьому заводі в перспективі могли з'явитися нові робочі місця, залучатися інвестиції в рамках створення індустріального парку <...> Мій приїзд — це не просто огляд потужностей. Ми із Сергієм Сергійовичем (Борзов Сергій, голова Вінницької ОДА — The Page) віримо, що в робочому порядку створимо робочу групу, яка попрацює над концепцією можливого індустріального парку на цих потужностях», — сказав Гусєв.

Telegram Logo

За його словами, на підприємстві використовується менш як половина наявних приміщень і потужностей. Вони можуть бути використані для створення індустріального парку.

«Відбувається реформування ДФРР (Державний фонд регіонального розвитку), яке передбачає фінансування таких проєктів, як індустріальні парки. Ми разом готові відстоювати такий проєкт, як індустріальний парк на потужностях «45-го заводу», перед урядом і Міністерством розвитку громад і територій. Я переконаний, що це може бути хороший проєкт, хороший майданчик для розвитку промисловості Вінницької області та Вінницької громади», — підкреслив глава «Укроборонпрому».

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Гусєв вважає, що індустріальний парк на території «45-го експериментального механічного заводу», у разі його створення, має відповідати спеціалізації підприємства, тобто бути оборонного напрямку.

«45-й експериментальний механічний завод» — провідне підприємство з виробництва технічних засобів транспортування, заправки, перекачування та зберігання нафтопродуктів. Входить до складу «Укроборонпрому».

У 2020 році підприємство виробило продукції й надало послуг на понад 220,1 млн грн. Це переважно роботи в рамках держоборонзамовлення: ремонт і модернізація техніки для Міноборони. Виконуються й замовлення для Нацгвардії та цивільного сектору.

На території заводу також працює ДП «Електричні системи».

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини