Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Аварійні відключення через дефіцит в енергосистемі діють у 9 областях – «Укренерго»

Аварійні відключення світла діють у 9 областях. Фото: з соцмереж

Аварійні відключення світла діють у 9 областях. Фото: з соцмереж

Компанія «Укренерго» заявила, що на 11:00 четверга, 12 січня, в енергосистемі зберігається значний дефіцит потужності, особливо в ранкові та вечірні години.

Як йдеться в повідомленні «Укренерго», холодна погода сприяє зростанню споживання.

Для забезпечення балансу в енергосистемі до всіх областей доведено ліміти споживання, які діють з 00:00 до 24:00. Сьогодні зранку в дев’яти областях ліміти споживання було перевищено, унаслідок чого для збереження стабільної роботи енергосистеми застосовувалися аварійні відключення.

У компанії нагадали, що загальний дефіцит в енергосистемі є наслідком масованих ракетних і дронових атак росіян по енергетичній інфраструктурі. Крім того, ворогом тимчасово окупована низка електростанцій, з-поміж яких найбільша Запорізька АЕС. Ці потужності дали б змогу повною мірою покрити потребу в електроенергії.

«Укренерго», виробники електроенергії та оператори систем розподілу постійно працюють над відновленням пошкоджених об’єктів, уражених ракетними і безпілотними атаками ворога.

Як повідомлялося раніше, в «Укренерго» заявилаи, що станом на 10:00 середи, 11 січня, споживання електроенергії в Україні підвищилося через суттєве зниження температури на сході та в центрі країни. Унаслідок цього зріс дефіцит потужності.

З 7:00 середи в Дніпропетровській і Харківській областях ліміти було критично перевищено, унаслідок чого застосовувалися аварійні відключення.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини