Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

9 січня «Укренерго» обмежує енергопостачання з 4:00 до 24:00

9 січня Укренерго обмежує енергопостачання з 4:00 до 24:00. Фото: ДТЕК, один з енергооб'єктів, що зазнав атаки рф

9 січня Укренерго обмежує енергопостачання з 4:00 до 24:00. Фото: ДТЕК, один з енергооб'єктів, що зазнав атаки рф

Станом на 11:00 9 січня споживання в Україні зросло через зниження температури та збільшення споживання промисловістю й бізнесом з початком робочого тижня, повідомляє НАЕК «Укренерго».

Через це для забезпечення балансу в енергосистемі до всіх областей України доведено ліміти споживання, які діють із 4:00 до 24:00. Перевищення лімітів призводить до застосування аварійних обмежень.

Залишається складною ситуація з електропостачанням у прифронтових регіонах на сході та півдні країни через значні пошкодження електромереж під час бойових дій. Крім того, уночі росіяни обстріляли один з об’єктів генерації на півдні країни.

Наразі енергосистема не в змозі покрити споживання в повному обсязі через пошкодження та окупацію ворогом низки електростанцій, які виробляють електроенергію, з-поміж яких і найпотужніша Запорізька АЕС.

«Укренерго», виробники електроенергії та оператори систем розподілу постійно працюють над відновленням пошкоджених об’єктів, уражених ракетними та безпілотними атаками ворога.

Компанія звернулася до українців з проханням «розумно споживати» електроенергію та користуватися енергомісткими приладами почергово. Це дасть змогу знизити навантаження на енергосистему та зменшити необхідність застосування обмежень.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини