Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Морози пішли в наступ: де в Україні збережеться тепло 7 — 8 січня

Прогноз погоди в Україні на 7,8,9 січня 2023 року. Фото: Pixabay

Прогноз погоди в Україні на 7,8,9 січня 2023 року. Фото: Pixabay

Погода в прийдешній різдвяний вікенд дивуватиме українців різноманіттям. Саме тоді, коли в східні області прийдуть морози, західні ще насолоджуватимуться не притаманним для зими теплом, свідчать дані Sinoptik.ua.

Якою буде погода в суботу, 7 січня

У суботу, 7 січня, коли українці відзначають Різдво Христове за юліанським календарем, найтепліше буде в областях на заході країни — до +3… +5°С. На півдні, у Криму, а також на Волині стовпчик термометра триматиметься близько 0°С. Упродовж дня погода буде хмарною, місцями йтиме сніг із дощем.

Жителі решти українських областей відчують морозне дихання зими. У центральних і південно-східних регіонах, Київській і Житомирській областях очікується до -3... -6°С, у Донецькій і Чернігівській областях — -8... -10°С, Луганській, Сумській і Харківській — -11... -13°С. Опадів на зазначених територіях синоптики не прогнозують. День буде хмарним із проясненнями.

Чого чекати від погоди в неділю, 8 січня

Особливих несподіванок від погоди в неділю чекати не варто. Найтепліше 8 січня буде в Закарпатській області, температура повітря там прогріється до +5… +7°С. У решті західних областей синоптики очікують +2… +4°С, у Криму та Одеській області — близько 0°С.

Похолодання прийде на Миколаївщину та Херсонщину — температура там не підніметься вище за -3... -4°С. У центрі та на сході країни стовпчики термометрів опустяться до -4... -6°С, у Вінницькій, Кіровоградській і Житомирській областях — до -5... -6°С, у Чернігівській — до -7°С. Найхолодніше буде в Сумській, Донецькій і Луганській областях — до -10°С.

Неділя для українців видасться хмарною, хоча й без опадів. Може трошки посніжити на Вінниччині.

Погода в понеділок, 9 січня

На початку нового робочого тижня погода залишиться практично незмінною. На заході буде тепло — до +5… +7°С, у Криму, Херсонській і Миколаївській областях очікується близько 0°С.

На півночі, у центрі та на північному-сході температура становитиме -3... -5°С. У Запорізькій і Харківській областях синоптики прогнозують до -4... -6°С, Донецькій і Луганській — -9... -11°С.

Упродовж дня в усіх областях очікується мінлива хмарність, можливі невеликі дощі з мокрим снігом.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини