Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

З середини лютого 2023 року Київ зможе не боятися блекаутів – Центр досліджень енергетики

З середини лютого 2023 Київ зможе не боятись блекаутів – Центр досліджень енергетики. Фото: Associated Press

З середини лютого 2023 Київ зможе не боятись блекаутів – Центр досліджень енергетики. Фото: Associated Press

З середини лютого 2023 року в Києві можна буде не боятися блекаутів. Про це голова Центру досліджень енергетики Олександр Харченко заявив у телеефірі 8 січня.

Він нагадав, що Київ є одним із найскладніших регіонів об’єднаної енергосистеми України. За словами Харченка, Київ був і залишається одним із найвразливіших міст, і російські енергетики про це знають. Саме вони допомагають військам рф планувати атаки.

Водночас у столиці зараз реалізується план, завдяки якому Київ зможе уникнути тотальних відключень електроенергії. Нова схема електроживлення буде заснована на резервній генерації, зокрема для водоканалів і систем теплопостачання.

Quote«Якщо все вдасться зробити так, як зараз заплановано, то із середини лютого Києву буде однаково будь-який блекаут. Київ стоятиме. Але треба зробити певні речі», – сказав Олександр Харченко.

Голова Центру досліджень енергетики додав, що ця захисна «парасолька» буде розширюватися й на інші великі міста, щоб загроза блекауту не була страшною.

Quote«У містах буде резервна генерація для водоканалів, для теплових станцій. Щоб у разі, якщо система не працюватиме, усі отримували живлення, тепло та воду», – додав він.

У п’ятницю, 6 січня, міністр енергетики України Герман Галущенко на нараді констатував, що з початку року, попри інтенсивні удари росії по енергооб'єктах, зокрема, на сході та півдні України, у більшості регіонів спостерігається поліпшення ситуації з електропостачанням. Через зростання попиту на електроенергію внаслідок похолодання застосовуються графіки відключень електропостачання для попередження аварій через навантаження на енергосистему.

Quote«Однак завдяки вжитим заходам контролю на сьогодні графіки цих відключень є більш виваженими, збалансованими та справедливими», – підкреслив Герман Галущенко.
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини