Facebook Pixel

Голова «Укренерго» назвав винних в атаках на енергосистему: це не тільки військові рф

Плануванням атак на українську енергетичну інфраструктуру займаються не тільки російські військові, а й російські енергетики. Про це розповів голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький.

«Атаки сплановані та здійснені не лише російськими військовими, а й російськими енергетиками», — зауважив Кудрицький, пояснюючи, чому рф націлена на ключові вузли системи передачі, а не на електростанції.

За його словами, російські інженери знали енергомережу України «як свою долоню», оскільки до початку повномасштабного вторгнення в лютому минулого року вона була об’єднана з енергосистемами росії та білорусі.

Проте зараз українські енергетики краще розуміють російську стратегію і вживають заходи, спрямовані на мінімізацію наслідків атак.

Контекст. За останні три місяці енергосистема України отримала значні пошкодження внаслідок прицільних масованих ракетних та безпілотних атак ворога. Роботи з ремонту об'єктів генерації та магістральних мереж продовжуються постійно.

Подякувати 🎉