Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Українців закликали бути готовими до поновлення аварійних відключень світла

Відключення світла в Україні: коли чекати аварійних. Фото: Pixabay

Відключення світла в Україні: коли чекати аварійних. Фото: Pixabay

Українців закликали підготуватися до потенційного повернення аварійних відключень електроенергії після святкових днів, коли світло в оселях громадян майже не зникало. Як повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду 6 січня, до такого розвитку подій можуть призвести одразу декілька чинників.

Quote«Відсьогодні очікується суттєве похолодання. Відповідно зросте споживання, і дефіцит в енергосистемі збільшиться. Крім того, ворог готовий завдати чергового ракетного удару по цивільній та енергетичній інфраструктурі. Тому ми всі маємо бути готовими до поновлення аварійних відключень», — зазначив він.

Стан в енергосистемі України на 6 січня 2023 року

В Україні через настання холодів триває зростання споживання. «Укренерго» змушене знову доводити до кожної області ліміти, за умови перевищення яких у дію вводяться аварійні вимкнення. Саме так і сталося в більшості областей країни напередодні.

Quote«Уже найближчим часом очікується значне похолодання, що призведе до стрімкого збільшення споживання, яке наразі енергосистема не в змозі покрити в повному обсязі через пошкодження та окупацію ворогом низки електростанцій, які виробляють електроенергію, зокрема й найпотужнішої Запорізької АЕС», — йдеться в повідомлені.

Водночас у компанії запевняють, що в нічний час українські електростанції повністю закривають потреби споживання населення.

Нові удари рф по інфраструктурі

В оперативному командуванні «Південь» не виключають, що російське окупаційне військо може завдати удару по Україні 6 — 7 січня.

Quote«Вони можуть завдати масованого ракетного удару зі своїм тяжінням до значущих дат напередодні 6 — 7 січня, напередодні свят», — сказала Гуменюк в етері національного телемарафону.

Про підготовку окупантів до нового масового ракетного удару попереджає й розвідка.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини