Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В енергосистемі через морози зріс дефіцит потужності – «Укренерго»

до всіх областей доведені ліміти споживання, які діють упродовж всієї доби. Фото: «Укренерго»

до всіх областей доведені ліміти споживання, які діють упродовж всієї доби. Фото: «Укренерго»

Компанія «Укренерго» заявила, що станом на 10:00 середи, 11 січня, споживання електроенергії в Україні підвищилося через суттєве зниження температури на сході та в центрі країни. Унаслідок цього зріс дефіцит потужності.

Як йдеться в повідомленні «Укренерго», для забезпечення балансу в енергосистемі до всіх областей доведено ліміти споживання, які діють упродовж усієї доби – з 00:00 до 24:00.

Уже із 7:00 у Дніпропетровській і Харківській областях ліміти було критично перевищено, унаслідок чого для збереження стабільної роботи енергосистеми було застосовано аварійні відключення.

В окремих областях унаслідок поривчастого вітру також є пошкодження в мережах операторів системи розподілу, ведуться ремонтні роботи.

Quote«У прифронтових регіонах на сході та півдні ситуація з електропостачанням залишається складною через значні пошкодження електромереж унаслідок високої активності бойових дій», — додали в «Укренерго».

За даними компанії, наразі енергосистема не в змозі покрити споживання в повному обсязі через пошкодження та тимчасову окупацію ворогом низки електростанцій, з-поміж яких і Запорізька АЕС, потужності якої дали б змогу повною мірою покрити потребу в електроенергії.

«Укренерго», виробники електроенергії та оператори систем розподілу постійно працюють над відновленням пошкоджених об’єктів, уражених ракетними та безпілотними атаками ворога.

У компанії знову закликали розумно споживати електроенергію, що дасть змогу знизити навантаження на енергосистему та зменшити необхідність застосування обмежень.

Як повідомлялося, станом на 11:00 9 січня споживання в Україні зросло через зниження температури та збільшення використання електрики промисловістю й бізнесом із початком робочого тижня.

Через це для забезпечення балансу в енергосистемі до всіх областей України було доведено ліміти споживання, які діяли з 4:00 до 24:00. Перевищення лімітів призводить до застосування аварійних обмежень.

Контекст. За останні три місяці енергосистема України отримала значні пошкодження внаслідок прицільних масованих ракетних і безпілотних атак ворога. Роботи з ремонту об'єктів генерації та магістральних мереж тривають постійно.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини