Facebook Pixel

Укрексімбанк видав «Антонову» 3 млрд грн на будівництво літаків для ЗСУ

Державний Укрексімбанк надав авіабудівному держпідприємству «Антонов» кредит на суму приблизно 3 млрд грн на будівництво трьох літаків Ан-178 для Збройних сил України.

«Antonov Company отримає фінансування від державного JSC Ukreximbank. Угоду вже підписано», — йдеться в повідомленні банку.

Уточнюється, що держконтракт на суму майже 3 млрд гривень строком на чотири роки був укладений із Міністерством оборони України три дні тому в присутності й за безпосереднього сприяння та підтримки президента Володимира Зеленського

Міноборони України та «Антонов» підписали меморандум про співпрацю з будівництва літаків для потреб ЗСУ 30 грудня 2020 року. На першому етапі йдеться про три нові військово-транспортні літаки Ан-178. Вони можуть використовуватися для доправлення особового складу, озброєння та легкої військової техніки посадковим і парашутним способами, а також для транспортування вантажів.

Постачання першого серійного літака буде здійснено після завершення сертифікаційних випробувань. Отримання сертифікату на літак Ан-178-100Р планується 2023 року. Раніше угоду про постачання Ан-178 було підписано із закордонним замовником.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉